Účelové cvičenie – Ochrana človeka a zdravia
Aktualizované: 20.11.2013
Úč elové cvič enie  – Ochrana č loveka a zdravia Úč elové cvič enie sa konalo v dňoch 3. a 4. októbra 2013. Vo štvrtok  sa uskutoč nila  teoretická č asť podľa vopred pripraveného plánu, kde sa prebrali jednotlivé témy: • Riešenie mimoriadnych situácií,  • Výchova k bezpečnému správaniu,  • Pohyb a pobyt v prírode,  • Zdravotná príprava,  • Dopravná výchova.  V piatok ráno nasledoval peší presun do  parku  a do kasární, kde sme cestou na letisko  absolvovali  ukážku  poskytnutia  prvej  pomoci  a  topografický  výcvik či  letecký poplach.          Žiaci  mali  možnosť  si  prakticky   precvič iť  poskytnutie  prvej  pomoci  a pozrieť si ukážky   vojenskej   techniky  vo   VÚ   Veľká  Ida.  Za  to,  že  nám vojaci  sprístupnili  areál vojenských kasárn í , im patrí naša  vďaka.  Veľká vďaka patrí aj uč iteľom, ktorí toto zaujímavé podujatie mali na starosti  – najmä  p. uč. Strýčkovi a p. uč . Černej.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Marek Matta. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.