Slávik našej školy
Aktualizované: 11.03.2014
Slávik našej školy Spievajže, si spievaj, spevavé stvorenie .... Aj takto sme mohli otvoriť spevácku súťaž Slávik našej  školy, ktorá sa konala 27. 2. 2014. Tohtoroč nú súťaž  v speve ľudových piesní sme trochu inovovali a hneď sme  mali viac súťažiacich ako po minulé roky .  Okrem slovenských ľudových piesní žiaci súťažili  aj v speve rómskych ľudových piesní.   Do súťaže sa zapojili žiaci I. stupň a základnej školy a žiaci špeciálnych tried.  Do  súťaže sa prihlásilo 33  súťažiac ich, ktorí spievali sólo i vo dvojiciach. Hoci cieľom súťaže  nebolo vyhrať, ale zaspievať si a spevom potešiť ostatných,   porota  mala č o robiť, aby  vybrala správne. Nakoniec rozhodla takto: I. kategória  – najmladší žiaci:  1. Samuel Čisár, II. B 2. Mat ej Horváh, Dominik Jano, II. B 3. Anabela Mirgová, II. B II. kategória  – ŠT 1.  Vanesa Kuruová, VIII. ŠT 2.  Ján Horváth, Martin Mata, III. AŠT 3.  Daniela Horváthová, II. ŠT Všetkým  výhercom blahoželáme! Ostatným úč astníkom ďakujeme za úč asť  a tým,  ktorí nenabral i odvahu prihlásiť sa do súťaže  tento rok, želáme, aby o rok  neváhali. Veď možno to budú oni, ktorí sa porote najviac zapáč ia.