Šačanský päťboj
Aktualizované: 19.06.2014
Šačanský päťboj V tomto šk. roku sme sa zúčastnili aj na novej športovej súťaži Šačanský päťboj. Bol to 0. Ročník, na ktorom žiaci predviedli svoje atletické schopnosti v týchto 5 disciplínach: - Skok do diaľky - Hod kriketkou - Beh na 60 m - Beh na 300 m - Štafetový beh 4x 180m Žiaci súťažili v dvoch družstvách. Družstvo dievčat tvorili : Simona Sarossyová (3.A), Miriam Némethová (4.A), Simona Bolčáková (5.A), Simona Beluscsáková (6.A), Zuzana Kupcová (7.A). V družstvu chlapcov našu školu reprezentovali : Michal Kočiš (3.A), Alojz Horváth (4.A), Michal Bárány (5.A), Emanuel Jano (6.A), Štefan Kočiš (7.A). V súboji medzi školami z Buzice , zo Šace a z Čečejoviec sa našim žiakom tohto roku veľmi nedarilo, lebo sa umiestnili na poslednom 4. mieste. Na budúci rok si budeme chcieť naše renomé napraviť, a preto sa už teraz tešíme na budúci 1.ročník atletickej súťaže v Šaci.