Posedenie pre dochodcov
Aktualizované: 13.03.2014
Posedenie pre dôchodcov Pomaly sa to už stáva tradíciou, že raz do roka  sa pred Vianocami stretávajú naši dôchodcovia  v priestoroch školskej jedálne našej základnej  školy. Spája ich predvianoč né posedenie, ktoré  organizuje starosta obce,  MVDr. Július Beluscsák v  spolupráci s Obecným zastupiteľstvom. Ani záver roku 2013 nebol iný. 29. 11. 2013 dôchodcov, ktorí pozvanie prijali, č akali  slávnostne vyzdobené vianoč né stromč eky, darč ek  v  podobe kultúrneho  programu. Ten   zabezpeč ili    šik ovní žiaci našej školy, ktorí si pripravili jedineč né vystúpenie pre svojich  starých  a prastarých rodič ov. Nedá nám nespomenúť dobrá atmosféra, ktorá tu panovala poč as celej akcie, chutné  jedlo, ktoré pripravili naše pani kuchárky a spoloč nosť rovesníkov , ktorá našim starkým asi  najviac chýba. A tak mnohí okrem pýchy na vnúč atká potešila spoloč nosť, s ktorou  si mohli  zaspomínať na č asy dávno minulé.