Karneval
Aktualizované: 11.03.2014
30. január 2014 sa niesol v znamení veselosti. Veď kto by sa netešil, že sa skonč ili  týždne trápenia nad uč ebnicami v snahe aspoň na poslednú chvíľu opraviť  si známky.  A komu sa to nepodarilo, ten sa mohol aspoň zabaviť a vyšantiť na žiackom karnevale.  Ne chýbali  pekné a nápadité masky, tombola, množstvo cien  a dobrá hudba.  O dobrú náladu sa postarali pani uč iteľky, ktoré pre žiakov pripravili zábavné hry, aby  sa  tým, ktorí nevyhrali , nekotúľali po líč kach slzič ky. A keď sa nejaké neposlušné  slzič ky  pre dsa len  našli , pri tanci  sa rýchlo osušili. A komu sa málilo, 14.  f ebruára sme si dali repete. Vtedy si ešte zatancovali naši najmenší  – nulťáci.