Beh zdravia – Deň srdca
Aktualizované: 20.11.2013
Beh zdravia  – Deň srdca Žiaci špeciálnych tried sa zapojili do aktivity pri  príležitosti Dň a srdca aktivitou, ktorá sa volala Beh  zdravia. Do tejto aktivity sa zapojili žiaci zo všetkých  roč níkov z I. aj z II. stupň a. Toto bol už 3. roč ník Behu  zdravia, ktorý pripravili pre žiako v vyuč ujúci  špeciálnych tried pod vedením pána uč iteľa Zámboryho.  Z každej triedy boli vybraní traja žiaci, ktorí mali  prebehnúť urč enou trasou za urč itý č as a na dvoch  kontrolných stanovištiach získať body, ktoré boli  potrebné k dobehnutiu do cieľ a.  Víťazmi sa stali najrýchlejší bežci, ktorí prebehli urč enú trasu v č o najkratšom č ase.  Odmenení však boli všetci žiaci, ktorí sa zapojili do tejto aktivity,  pretože behom zdravia  prispeli k lepšej č innosti svojho srdieč ka. Všetci aktéri behu bol i označ ení logom podujatia  – pekným srdieč kom.  Žiaci mali radosť z tohto behu, svojich spolužiakov veselo povzbudzovali všetci sa  už  tešia sa na ďalšiu úč asť v budúcom roč níku.  Svojou troškou prispeli aj žiaci 4. A, 2. C a 0. C, ktorí si tiež zabehali.  Za to, že sa aj  títo najmladší žiaci zapojili do tejto športovej akcie sa zaslúžili p. uč. Radvanová a p. uč.  Horváth.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Marek Matta. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.