Akcie 2012/2013 - Volejbalový turnaj učiteľov
Aktualizované: 21.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Volejbalový turnaj učiteľov Starý rok sme končili volejbalovým turnajom, ktorý bol predprípravou na 16. Január 2013, kedy sme usporiadali priateľský volejbalový turnaj učiteľov. Súťažili medzi sebou učiteľské kolektívy zo Čaňa, Čečejovce, ZŠ Kysak, ZŠ Rozhanovce a domáci kolektív učiteľov ZŠ Veľká Ida. Na turnaj sa okrem športovcov pripravila väčšina nášho kolektívu. Okrem poriadneho povzbudzovania, keď dali riadne zabrať svojim hlasivkám, pani učiteľky nachystali sladké i slané dobroty, ktoré boli zdrojom energie nielen pre hráčov, ale na ktorých sme si pochutili všetci. Turnaj sa odohral v priateľskej atmosfére, ku ktorej prispelo povzbudzovanie nehrajúcich učiteľov, lebo všetky družstvá si so sebou priviezli aj fanúšikov. Poradie turnaja pre žiadne z družstiev nie je rozhodujúce, lebo sme sa nestretli len kvôli športovým výkonom, ale aj kvôli nadviazaniu kontaktov a dobrej zábave. Napriek tomu výsledky boli nasledovné: 1. miesto – ZŠ Rozhanovce 2. miesto – ZŠ Čečejovce 3. miesto – ZŠ Kysak 4. miesto – ZŠ Veľká Ida 5. miesto – ZŠ Čaňa Pani riaditeľka Mgr. Terézia Besterciová odovzdala všetkým družstvám okrem diplomu aj pekný pohár, ktorý im bude pripomínať dnešné športové výkony. A potom si všetci športovci zapózovali na spoločnej snímke. Heslo - Sláva víťazom česť porazeným, na tomto turnaji neplatilo, nakoľko víťazmi sa stali všetci, ktorí mali chuť aj si zašportovať, aj sa dobre zabaviť. Všetci účastníci sa tešia na ďalší turnaj, ktorý usporiada 19. 3. 2013 ZŠ Čečejovce.