Akcie 2012/2013 - Vianočný volejbalový turnaj
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Vianočný volejbalový turnaj Po troch ročníkoch basketbalového turnaja medzi kolektívmi Obvodného oddelenia PZ vo Veľkej Ide, príslušníkmi Vojenského útvaru Veľká Ida a učiteľmi miestnej základnej školy sa uskutočnil 1. ročník volejbalového turnaja s rovnakým obsadením. Športovci si so sebou doniesli okrem športového ducha aj dobrú náladu, ktorá ich neopustila počas celého zápolenia. Na prvom mieste sa umiestnili príslušníci Veľká Ida, 2. miesto získali učitelia ZŠ Veľká Ida a na peknom 3. mieste sa umiestnili príslušníci OO PZ Veľká Ida. Turnaj sa ako obyčajne niesol v priateľskej atmosfére a všetci zúčastnení sa už teraz tešia na jeho ďalší ročník.