Akcie 2012/2013 - Posedenie s dôchodcami
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Posedenie pre dôchodcov Pomaly sa to stáva tradíciou, že raz do roka sa pred Vianocami stretávajú naši dôchodcovia v priestoroch školskej jedálne našej základnej školy. Spája ich predvianočné posedenie, ktoré organizuje starosta obce, MVDr. Július Beluscsák v spolupráci s Obecným zastupiteľstvom. Ani záver roku 2012 nebol iný. Dôchodcov, ktorí pozvanie prijali, čakal darček v podobe bohatého programu. Ten zabezpečili šikovní žiaci našej školy, ktorí si pripravili jedinečné vystúpenie pre svojich starých a prastarých rodičov. Nedá nám nespomenúť dobrá atmosféra, ktorá panovala, skvelé jedlo, ktoré sa podávalo a v neposlednom rade skvelí ľudia, ktorí prijali toto pozvanie! ĎAKUJEME!