Akcie 2012/2013 - Návšteva Štátneho divadla
Aktualizované: 11.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Návšteva Štátneho divadla v Košiciach O tom, že máme radi kultúrne podujatia, svedčí fakt, že sme sa opäť vybrali do divadla. Tentoraz to boli žiaci II. stupňa. Tridsať žiakov spolu s p. uč. Tužinským a p. uč. Hribovou sa 3. decembra zúčastnilo divadelného predstavenia v Štátnom divadle v Košiciach. Predstavenie s názvom Dobrodružstvo pri obžinkoch bolo pre nás pekným kultúrnym zážitkom. Okrem toho, že sme si pozreli dielo klasickej slovenskej literatúry, zopakovali sme si lekciu slušného správania do divadla sme sa pekne vyobliekali, aby sme dokázali, že to nie je každodenná záležitosť. A keď sme mali možnosť po predstavení prejsť sa po meste a nakúpiť darčeky na blížiaceho sa Mikuláša, krajší deň sme si nemohli predstaviť. Ďalšie školské „dobrodružstvo“ stálo za to.